Ana sayfa Adı Efsane Adı Efsane’de Bu Akşam Neler Olacak?

Adı Efsane’de Bu Akşam Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

Kanal D‘nin merakla izlenen dizisi Adı Efsane‘nin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Tarık kızları için verdiği mücadelede başarılı olacak mı? Seçil haklı çıkacak mı?

7. bölümde neler olacak?

Hakan‘ın babasından parayı alamayan adamlar, Hakan‘ın karşısına dikilir. Babasının borcunu almak isteyen adamlar ve Hakan arasında tartışma yaşanır. Bu esnada adamlardan biri Hakan’a silah çeker. Tam o sırada Melis‘in içeri girmesini fırsat bilen Hakan, adamın elindeki silahı yere fırlatır. Hakan bir taraftan, gençler diğer taraftan adamlarla boğuşmaya başlarlar. Silahı yerden almayı başaran adam, tetiği çeker ve kurşun Melis‘e isabet eder. Kaza kurşunu ile yaralanan Melis, hemen hastaneye kaldırılır.

Melis‘in vurulmasıyla şaşkına dönen Hakan, kendisini suçlu hisseder. Duygusal yönden çöküş yaşayan Hakan, Tarık‘ı karşısında görünce ne diyeceğini bilemez. Tarık‘ın, Melis‘in nerede olduğunu sorması üzerine Hakan, Melis‘in vurulduğunu söylemek zorunda kalır. Ameliyata alınan Melis, çok kan kaybetmiştir ve hayati tehlikesi vardır. Peki bu zorlu savaştan Melis sağ çıkabilecek mi?

Adı Efsane heyecan dolu yeni bölümüyle 20.00‘de Kanal D‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız