Ana sayfa Adı Efsane Adı Efsane’de Bu Akşam İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Adı Efsane’de Bu Akşam İzleyiciyi Neler Bekliyor?

0
PAYLAŞ

Kanal D‘nin her hafta merakla takip edilen dizisi Adı Efsane‘nin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Melis, Tarık‘a inanacak mı? Tarık mutluluğu yakalıyor mu?

Peki yeni bölümde neler olacak?

Melis, Hakan‘a artık inanmamaya başlıyor. Tarık ise kızının zor anlarında onun yanında olmak için elinden geleni yapıyor.

Melis, Hakan‘ın son davranışından sonra onu tamamen hayatından çıkarmaya çalışır. Kıvanç ise bu durumu lehine çevirmek için elinden gelen her türlü oyunu yapar. Melis‘in bilmediği detaylar olduğu için bu ön yargısı konusunda yanıldığını anlayacaktır. Her şeyi anladığında ise Hakan için çok geç olur. Hakan‘ın babası ise cezaevinden çıkar. Bunu duyan Hakan geçmişin tekerrür etmesinden korkarak büyük bir hışımla yola koyulur. Hakan ve babası arasındaki musibet nasıl son bulacak?

Adı Efsane bu akşam yeni bölümüyle 20.00‘de Kanal D‘de.

Geçen hafta neler olmuştu?

Hakan‘ın babasından parayı alamayan adamlar, Hakan‘ın karşısına dikilir. Babasının borcunu almak isteyen adamlar ve Hakan arasında tartışma yaşanır. Bu esnada adamlardan biri Hakan’a silah çeker. Tam o sırada Melis‘in içeri girmesini fırsat bilen Hakan, adamın elindeki silahı yere fırlatır. Hakan bir taraftan, gençler diğer taraftan adamlarla boğuşmaya başlarlar. Silahı yerden almayı başaran adam, tetiği çeker ve kurşun Melis‘e isabet eder. Kaza kurşunu ile yaralanan Melis, hemen hastaneye kaldırılır.

Melis‘in vurulmasıyla şaşkına dönen Hakan, kendisini suçlu hisseder. Duygusal yönden çöküş yaşayan Hakan, Tarık‘ı karşısında görünce ne diyeceğini bilemez. Tarık‘ın, Melis‘in nerede olduğunu sorması üzerine Hakan, Melis‘in vurulduğunu söylemek zorunda kalır. Ameliyata alınan Melis, çok kan kaybetmiştir ve hayati tehlikesi vardır. Melis’in hayati tehlikeyi atlatabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız