PAYLAŞ

Geçtiğimiz sene gerçekleşen YEEZY BOOST 350 V2 modelinin lansmanından sonra, 2017’nin ilk adidas + KANYE WEST birlikteliği, siyah ve kırmızı renkleriyle ortaya çıkıyor.

11 Şubat’ta tüm dünya ile birlikte satışta olacak YEEZY BOOST 350 V2 bu kez sadece yetişkin değil, Türkiye’de ilk kez olmak üzere çocuk modeli ile de sunuluyor. YEEZY BOOST 350 V2’nin siyah Primeknit örgü sayası, üzerindeki kırmızı renk ile kontrast oluşturuyor ve ayna efektiyle ters çevrilmiş olan ‘SPLY-350’ işaretini taşıyor.

Ayakkabı aynı zamanda imzası haline gelen orta dikişe ve YEEZY BOOST 350 V2 modelinde ilk defa kullanılan topuk şeridine sahip. Yetişkinmodelinde şeffaf lastik dış taban ve TPU yan kısımlar ayakkabıya etkileyici bir görünüm kazandırırken aynı zamanda da üstün tutuş sağlıyorlar.

Modelin tabanı ise, orta tabanda kullanılan BOOST™ teknolojisi sayesinde dayanıklı, şok dirençli ve esnek. Çocukmodelinde ise tamamıyla lastik dış taban, BOOST™ teknolojisi ile birleşiyor ve üstün tutuş ile üstün rahatlık sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız