Ana sayfa Anne Anne Dizisinde Zeynep Zor Dönemlerden Geçiyor

Anne Dizisinde Zeynep Zor Dönemlerden Geçiyor

0
PAYLAŞ
Güney Kore yapımı ‘Mother’ dizisinden uyarlanıp Star TV’de yayınlanan Anne dizisi bu akşam seyirciyle buluşacak.

Zeynep, Turna ve Hasan için çıkış yolu aramaktadır. Öte yandan Zeynep’in hastalığı da bir türlü geçmek bilmez. Tam iyileşti dendiği anda da doktorundan gelen haber bir kez daha herkesi düşündürür.

Anne dizisinin 26. bölümünde neler olacak?

Uzun bir koma dönemi geçiren Zeynep’in hastalık döneminden kalma bir hasara sahip olduğu tetkiklerde tespit edilmiştir. Zeynep hayatının geri kalanını bu sorunla geçirmek zorunda olduğunu bir şekilde kabullenir.

Zeynep, hayati tehlikesini ailede Sinan haricindeki hiç kimseye söylemez. Sakladığı sırla her gün ağırlaşan ve gittikçe bu sırrı taşımakta güçlük çekmeye başlayan Sinan üstüne üstlük Zeynep’le ilgili bu durumu da öğrenince iyice zorluk çekmeye başlar. Turna’nın ölmediği gerçeğini itirafı basit olmayacaktır.

Bu sırrı asıl meydana getiren Cahide ise, geçirdiği kalp rahatsızlığını atlatıp hastaneden çıkmıştır. Fakat ona sıkıntı veren asıl şey, hastalığı değil; Zeynep’ten sakladıklarıdır. Yaşadığı vicdan azabı taşkınlıklara sebep olur. Olağanüstü bir sabra sahip olan Gönül’ün bu taşkınlıklara tepkisi karşısında herkes şok olur.

Şule’nin işten kovulması Cengiz’le aralarını açar. Kavga sırasında Şule’nin Necmi’yle arasında geçenlerden bahsetmesi Cengiz’i iyice çığırından çıkarır. Fakat bu yaşananların faturasını Turna ve Hasan ödeyecektir.

Diğer yandan çocukların yaşadığı sefalet de gözler önüne serilmiş olur. Bu sefalete dur demek için Zeynep hemen harekete geçer, fakat mevcut durumu iyileştirmek için yaptıkları beklenmedik sorunlara yol açar.

Anne Dizisi 26. bölüm fragmanı

Anne dizisi her Salı akşamı saat 20.00’da, Star TV’de ekrana geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız