Ana sayfa Aşk ve Gurur Aşk ve Gurur Reyting Kurbanı Oldu

Aşk ve Gurur Reyting Kurbanı Oldu

0
PAYLAŞ
Show TV’de büyük umut ve beklentilerle yayınlanmaya başlayan Aşk ve Gurur dizisi beklenen ilgiyi görmedi. O da final bölümüyle televizyon dünyasına veda eden reyting kurbanı dizilerin kervanına katılıyor.

Dizinin Hikayesi

Başrollerini Mert Fırat, Alper Saldıran ve Damla Sönmez’in paylaştığı dizide Zeynep’in Kenan ve Murat arasında mekik dokuyan aşkı konu alınmakta. Zeynep için Murat gayet güvenli bir limanken, Kenan onu farklı maceralara sürükleyebilecek bir gemi yahut farklı denizlerin kumsallarına bırakabilecek bir denizdir… İşte Zeynep bu iki karakter arasında durmaksızın çalkalanmaktadır.

Aşk ve Gurur’un final bölümünde neler yaşanacak?

Kenan günlüğü okuduktan sonra bir kardeşinin olduğundan haberdar olur. Şevval’e geçmişle alakalı sorular yöneltse de karşılığında tatmin edici cevaplar alamaz. Aldığı tek karşılık inkardır. Öte yandan Kenan, Zeynep’i görmezden gelmeye başlar. Zeynep’de bu durumdan oldukça rahatsız ve üzgündür. Kendi düşüncelerini ve duygularını anlatması pek de kolay olmayacaktır.

Muratsa, bir köşede belaya bulaştığı korkusuyla mücadele etmektedir. Onu takip eden birilerinin olduğundan şüphe duyar. Günlerini korkuyla iç içe, sarmaş dolaş geçmektedir.

Aşk ve Gurur final bölümü fragmanı

Aşk ve Gurur, 6. bölümüyle Show TV‘de son kez ekranlara geliyor. Eğer ki dizinin final bölümünü kaçırmak istemiyorsanız, 23.15‘te ekran başında olun.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız