Ana sayfa Aşk ve Gurur Aşk ve Gurur Bu Pazar Show’da Başlıyor

Aşk ve Gurur Bu Pazar Show’da Başlıyor

0
PAYLAŞ

Show TV‘nin yeni dizilerinden biri olan yapımını Limon Film‘in üstlendiği ‘Aşk Ve Gurur‘ 5 Mart Pazar günü saat 20.00’da ekranda olacak.

‘Aşk ve Gurur’un ilk bölümünde; Zeynep, nikah şahidi olduğu çocukluk arkadaşı Taylan’ın düğününde, genç iş adamı Kenan ile tanışır. Karakterleri birbirine zıt olmasına rağmen ikili arasında büyük bir çekim başlar. Aynı düğünde Zeynep’e çocukluğundan beri aşık, en yakın arkadaşı Murat da evlenme teklif eder. Zeynep’in babası Ahmet, aileden habersiz, birikmiş son parasını bir işe yatırmıştır. Üst üste gelen aksilikler sonucu iş batar ve aile büyük bir borca girer. Tam bu sırada Zeynep de işinden ayrılır. Taylan sayesinde bulduğu yeni iş ise, Kenan’ın şirketindedir. Zeynep’in evin bodrumunda bulduğu ve kendilerinden önceki ev sahibine ait olan günlük büyük bir sırrın anahtarı olacaktır.

 Dizinin Oyuncu Kadrosu

Mert Fırat(Kenan), Damla Sönmez(Zeynep), Alper Saldıran(Murat), Tülin Özen(Türkan), Ahmet Rıfat Şungar(Kadir) yer almaktadır. Ayrıca Levent Ülgen de dizinin oyuncuları arasındadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız