Ana sayfa Spor Avni Yıldırım’a Ünlülerden Destek Yağıyor

Avni Yıldırım’a Ünlülerden Destek Yağıyor

0
PAYLAŞ

Avni Yıldırım WBC’nin (Dünya Boks Konseyi) düzenlediği boks şampiyonası için Milano’da. TV 8.5 kanalında canlı yayınlanacak olan müsabakada Avni’nin karşısındaki isim Belaruslu boksör Sushchyts. Sushchyts kariyerinde çıktığı 25 karşılaşmanın 21’inden galibiyetle ayrılırken, boksörümüz bugüne kadar çıktığı 14 maçın 14’ünden de galip olarak ayrıldı. Bu galibiyetlerin dokuzuysa nakavt!

Yarın akşam Milano Boks Gecesi kapsamında yapılacak boks müsabakası için Avni Yıldırım‘a spor, televizyon ve sinema dünyasındaki ünlülerden adeta destek yağdı. 

Ünlü isimler yayınladıkları videolarda işte şu ifadeleri kullandılar.

Şahan GÖKBAKAR: “Evet Avni’cim sana sevgilerimi ve selamlarımı iletiyorum. Abi neredesin diyeceksin mantıcıdayım. Boksu bıraktıktan sonra kendimi mantıya hamur işine verdim Avni. Seni tek tabanca olduğun ilk dönemlerden beri tanıyorum. Şu anda etrafın bayağı kalabalık ama hala aynı Avni’sin. Aynı yürekli mert delikanlısın. Kendini hiç bozmadın hiç de bozacağını düşünmüyorum. Seninle bolca spanning yapmışlığımız var biliyorsun. Benim şişek sol yumruklarımı ve öldürücü, balyoz, dağıtıcı sağ yumruklarımı çok yakından tatmış bir insansın. O yumruklara rağmen yıkılmamış bir insansın, ayakta kalmış bir insansın. Dolayısıyla da seni dünyada başka kimsenin yıkabileceğini düşünmüyorum. Yolun açık olsun. Yüreğindeki vatan sevgisiyle o kemerlerin en değerlilerini beline takacaksın. Başarılarının devamını dilerim…

Gürkan UYGUN ve Kerem BÜRSİN: “Avni kardeşim, yanında değiliz ama, seninleyiz başarılar…

Mesut Özil: “Selam Avni Yıldırım kardeşim. İnşallah kazanırsın. Destekliyoruz. Bütün Türkiye destekliyor seni, Allah yardımcın olsun inşallah kazanırsın. Dualarım seninle.

Arda TURAN: “Avni Yıldırım, merhabalar çok selamlar Barcelona’dan. Sana güveniyoruz. Duacınız. Başarılar. Allah yardımcın olsun. Kazanacaksın Avni…

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız