Ana sayfa Büyüteç BİM Yeni Reklam Filmini Yayınladı

BİM Yeni Reklam Filmini Yayınladı

0
PAYLAŞ
BİM yeni reklamında ucuzluk ve müşteri memnuniyeti vurgusu yapıyor.

BİM yeni reklam filmini televizyonlarda yayınlamaya başladı. “Büyük ve süslü mağazalarımız, havalı raflarımız yok. Ama mutlu müşterilerimiz var.” diyen BİM reklamı bize ‘bir marketin hikayesi’ni anlatıyor. Mağazalardaki ürünlerin özenle seçildiğini ve her adımının kontrol altında olduğu mesajını veriyor. Asıl mesaj ise ürünlerin aracısız olarak üreticiden müşteriye ulaştırılmasının olduğunu söyleyebiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir konuşmasında tarladaki sebze-meyve fiyatlarının aracılar sebebiyle pazarlara gelene kadar çok yükseldiğinden şikayet ettiğini düşünürsek BİM reklamının başka bir anlam taşıdığını da söyleyebiliriz.

Televizyon reklamlarında fazla görmeye alışık olmadığımız BİM’in bu atılımı müşterilerini de şaşırtmış durumda. Reklamın satışlara etkisini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

İşte o reklam filmi:

Künye:

Yapım: Hacıyatmaz Film

Yönetmen: Enes Erkan

———————————-

BİM Yurtdışı Şubelerini Artırıyor

Perakende satış yapan ucuzluk marketlerinin lideri BİM 5660 mağazası ile müşterilerine hizmet veriyor.

BİM’in yatırımları sayesinde yakın zamanda yurtdışında da her köşe başında bir BİM mağazası ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü BİM 2016 yılında Fas’ta 50 yeni mağaza açtı. Bu mağazalarla birlikte Fas’ta toplam 329 mağazaya ulaştı.

BİM’in ikinci yurtdışı yatırım merkezi ise Mısır oldu. 2016 yılında Mısır’da 75 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 215 mağazaya ulaşmış oldu.

Nostaljik BİM Reklamı (1998)

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız