Ana sayfa Gündem Burak Aksak’tan Yeni Bir Yayınevi: Küsurat Yayınları

Burak Aksak’tan Yeni Bir Yayınevi: Küsurat Yayınları

0
PAYLAŞ

Televizyon dünyasına kuzeni Selçuk Aydemir’le birlikte yazıp yönettikleri TRT 1’de yayınlanan Ramazan Güzeldir dizisiyle adım atan Burak Aksak; Leyla ile Mecnun, Bana Masal Anlatma gibi dizi ve filmlerde de gerek yönetmen gerekse senarist olarak görev almıştı.

Ünlü senaryo yazarı Aksak, şimdi de Küsurat Yayınları‘nı kurduğunu Instagram’dan tüm sevenlerine duyurdu. Ünlü senaristin Leyla ile Mecnun dizisinde, karakterlere yazdığı güzel diyaloglar hem sosyal medyada hem de günlük hayatta gençlerin diline pelesenk olmuştu.

Bakalım, ünlü senarist ve yönetmen yeni başladığı yayımcılık kariyerinde de başarılı olabilecek mi?

Burak Aksak Instagram’dan Küsurat Yayınevi’nin açılışıyla ilgili paylaştığı fotoğrafın altında ise, şu ifadelere yer verdi:

yeni başlangıçlara, heyecanlı bekleyişlere, güzel günlere vesile olsun. küsuratlı sayıları yuvarlayıp durmayın artık. biz de varız! unutulmasın ki pi’yi pi yapan virgülden sonra gelen sayıdır.

Hatta biz burada yayıneviyle ilgili satırları yazarken, yayınevinin çıkaracağı ilk kitap olan ‘Liseden Arkadaşlar’da muhtemelen Türkiye’nin dört bir yanındaki kitabevlerine gönderiliyordur.

İşte, Burak Aksak’ın yayınevinin bastığı ilk kitapla ilgili paylaştığı fotoğraf:

 

1 NİSAN’da raflarda! #selçukaydemir #lisedenarkadaşlar #küsuratyayınları

burak aksak (@aksakburak)’in paylaştığı bir gönderi ()

Selçuk Aydemir’in yazdığı, yayınevinin basacağı ilk kitap olan ‘Liseden Arkadaşlar1 Nisan‘da raflardaki yerini alıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız