Ana sayfa Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel’de Sühan Her Şeyi Anlatacak

Cesur ve Güzel’de Sühan Her Şeyi Anlatacak

0
PAYLAŞ
Her bölümüyle takipçilerini heyecana boğan Cesur ve Güzel dizisi, sevenlerini yayınladığı fragmanlarla meraklandırdı.

Son bölümde; Sühan, Cesur’a hamile olduğu söylemek üzereyken bir kez daha babası ve Cesur arasındaki savaşın büyüklüğüne tanık olur. Bundan dolayı da Cesur’a hamile olduğundan bahsetmez. Fakat, Cesur ne kadar Sühan’ın babasıyla bir mücadele halinde olsa da onun kendisinden uzaklaşmasına izin vermez.

Cesur ve Güzel’in 22. bölümünde neler olacak?

Sevdiği kadının dudaklarından dökülen sözlerden sonra Cesur’un kalbi tuzla buz olur. Bebeği için aşkından feragat eden Sühan’ın ödediği en büyük bedelse Cesur’un gözlerinde gördüğü hayal kırıklığıdır.

Tahsin Korludağ’ın cinayet davasının ikinci duruşması bir hayli hareketli geçer ve sonrasında orta çıkan birtakım deliller, Cesur ve Sühan’ın birlikte hareket etmesini zorunlu kılar.

Cahide, evliliğini geri kazanmaya çalışırken ve her türlü zorluğun üstesinden gelmeye çabalarken aldığı haberle sarsılır. Bu noktadan sonra anlaşılır ki, Tahsin Korludağ’ın çiftliğinde işler eskisi gibi kolay yürümeyecektir.

Dip dibe yol almaktan pek hazzetmeseler de Cesur ve Sühan, Tahsin Korludağ’ın cinayetine ışık tutabilecek çok önemli ipuçlarının peşindedir. Öte yandan annesinin ölümünün ardındaki gizem perdesini kaldırmaya çok yaklaşan Cesur, yolun sonuna vardığında büyük bir sürprizle karşı karşıya kalacaktır.

Cesur ve Güzel 22. bölüm fragmanı

Cesur ve Güzel, 22. bölümüyle bu akşam saat 21.00‘da, Star‘da yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız