Ana sayfa Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel: Sühan ile Cesur Ayrılıyor mu?

Cesur ve Güzel: Sühan ile Cesur Ayrılıyor mu?

0
PAYLAŞ

Star TV‘nin her hafta heyecanla beklenen dizisi Cesur ve Güzel‘in 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçeklere bir adım daha yaklaşan Cesur, Tahsin Korludağ‘dan intikamını alabilecek mi?

Cesur gerçeklere yaklaşıyor mu?

Cesur aradığı gerçeklere bir adım daha yaklaşmıştır. Tahsin Korludağ ile tehlikeli bir oyun oynar. Bu sırada beklenmedik bir kurşunla Cesur‘un oyunu yarım kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’a çok öfkelenir ve sinir krizi geçirir.

Yaşanan olaylardan sonra Cesur ve Sühan birbirlerinden ayrı durmaya çalışırlar. Ancak Sühan‘ın başına öyle bir olay gelirki Cesur‘la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir. Bir kez daha birbirlerinden vazgeçemeyeceklerini anlamışlardır. Hülya, Cahide‘nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseder ve aniden ortaya çıkar. Bu durum Cahide‘yi çok öfkelendirir ve Cahide‘nin etrafındaki çember giderek daralır.

Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Sühan ne karar verecektir? Rıza ise hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir. Hepsi bu akşam 20‘de Star TV‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız