Ana sayfa Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel’de Sühan’ın Umutları Yerle Bir Olacak

Cesur ve Güzel’de Sühan’ın Umutları Yerle Bir Olacak

0
PAYLAŞ

Severek seyredilen dizilerden biri olan Cesur ve Güzel’in bu akşam yayınlanacak olan bölümü için nefesler tutuldu. Televizyon ekranlarında geniş bir hayran kitlesi yakalayan Cesur ve Güzel’in, geçen bölümünde içi umutla dolu olan Sühan’ın hayalleri paramparça olur.

20. Bölümde neler olacak?

Cesur, Sühan’a onu korumak için boşanmayı kabul ettiğini söylese bile bu Sühan’ın kalbinin kırılmasını engelleyemez. Bunun üzerine Cesur’a her şeyin bittiğini söylese de Cesur buna ikna olmaz. Önce Tahsin Korludağ’la girdiği savaşı sonrada Sühan’ı geri kazanmak için her şeyi göze alır.

Cahide’nin içindekileri ortalığa saçmasından sonra Korludağ ailesinde büyük bir deprem meydana gelir. Bu depremden en çok zarar gören kişi ise Korhan olacaktır. Korhan’ın vermek mecburiyetinde olduğu zor karar vesilesiyle de Cesur ve Sühan tekrar eskisi gibi birliktedir.

Diğer taraftan Rıza’nın Cesur’u ele geçirmek için ince eleyip sık dokuyarak tasarladığı planları yavaş yavaş tesirini göstermeye başlamıştır. Tahsin Korludağ ise Cesur ve Sühan’ın boşanmasıyla elde ettiği zaferin sarhoşluğuyla hayli zayıflamıştır. Bu sefer alacağı darbe zafer sarhoşluğunun vereceği boşluk yüzünden onu daha fazla yıpratacaktır.

Cesur ve Güzel 20. bölüm fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız