Ana sayfa Diziler Çocuklar Duymasın’ın Haluk ve Meltem’i Yıllar Sonra Bir Arada

Çocuklar Duymasın’ın Haluk ve Meltem’i Yıllar Sonra Bir Arada

0
PAYLAŞ
Yıllarca Çocuklar Duymasın adlı dizinin başrolünü paylaşan Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ikilisi yeni bir projede bir araya geliyor.

2002 yılında başlayan bir projeydi Çocuklar Duymasın. Zaman zaman aralıklar vererek tam 2014 yılının Temmuz ayına dek yayınlanmaya devam etti. Bu unutulmaz ikili yine, bir projede daha beraber rol alacaklar.

Projenin ismi, yayınlanma tarihi ve yayınlanacağı kanal henüz belli değil. Bu detayların Ağustos ayında açıklığa kavuşturulması bekleniyor.

Proje tıpkı Çocuklar Duymasın gibi sit-com konseptinde olacak. Hatta dizinin birçok kanalda yayınlanıp son olarak Fox’ta yayınlanmaya başlayan, başrollerini Emre Karayel ve Demet Evgar‘ın paylaştığı ‘Bir Erkek Bir Kadın‘ dizisine benzeyebileceğinden söz ediliyor. Tıpkı, bu dizide yalnızca Emre Karayel ve Demet Evgar’ın oynamasına benzer bir şekilde çekilecek olan yeni dizide de Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ haricinde karakter olmayacak.

Dizinin yapımcılığını Çocuklar Duymasında olduğu gibi Birol Güven üstlenecek. Dizinin Eylül ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız