Ana sayfa Diziler Çolak, Yavuz’u Ateşlerle Baş Başa Bırakacak

Çolak, Yavuz’u Ateşlerle Baş Başa Bırakacak

0
PAYLAŞ

Yayınlanmaya başlar başlamaz seyircilerin favori dizileri arasındaki yerini alan Söz, izlenme rakamları olarak yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde de iyi bir seviyeye ulaşmış durumda. Dünyaca ünlü, televizyon trendleri takip ve analiz sitesi The Wit bazı veriler yayınladı. Verilere göre Türkiye’nin halihazırdaki en büyük bütçeli asker dizisi Söz; listede Prison Break, A Força do Querer, The Voice Teens, The Immortal Life of Henrietta Lacks gibi dünyaca ünlü yapımların ardından beşinci sırada bulunuyor.

Söz’ün 9. bölümünde neler olacak?

Keşanlı, Çaylak ve Karabatak çarpışmanın ardından olay yerine vardıkları zaman Yavuz’un olay mahallini terk ettiğini görürler. Erdem, Yavuz’u ararken karısının ve kızının okulda teröristler tarafından tehdit edildiği bilgisini alır. Hemen Karabatak ve diğerlerini onların yanına gönderir. Karabatak ve yanındakiler okula ulaştığında etraf tamamen teröristler tarafından ablukaya alınmıştır ve bütün iletişim kanalları kesilmiş haldedir. Okulda zorlu bir mücadele onları beklemektedir.

Öte yandan Avcı’nın içinde bulunduğu araç patlatılınca o da oldukça çetin bir yaşam mücadelesiyle baş etmek zorunda kalır. Tüm tim Avcı’yı kurtarabilmek için seferber olur.

Erdem ise Yavuz’un vardığında adeta gözlerine inanamaz, zira gördüğü manzara: Yavuz alevlerle baş başa olan halidir.

Söz Dizisi 9. bölüm fragmanı

Söz dizisi her pazartesi yeni bölümleriyle saat 20.00‘da, Star ekranlarında seyircilerle buluşuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız