Ana sayfa Dayan Yüreğim Dayan Yüreğim’de Seray ile Atıf Zor Durumda

Dayan Yüreğim’de Seray ile Atıf Zor Durumda

0
PAYLAŞ
Dayan Yüreğim’in kadrosunda Ece Uslu, Cansel Elçin, Nilay Deniz ve Berk Atan gibi isimler bulunuyor. Dizi 11. bölümüyle bu akşam Fox ekranlarında olacak.
Dayan Yüreğim’in 11. bölümünde neler olacak?

Gizli saklı bir evlilik yapan Seray ile Atıf’ın, bu evliliği çevrelerindeki insanlara kabul ettirmeleri kolay olmayacak. İlk sert tepki Remzi’den gelir. Remzi el öpmek için gelen Seray’ı affetmez. Öte yandan Remzi’nin derdi tasası sadece Seray’la da sınırlı değildir, Selim için Şanallar’dan para aldığını öğrendiği karısı Suzan’ı da affetmez.

Her türlü zor şartlar altındayken dahi Elvan’dan desteğini kesmeyen Av. Fuat’a şantaj yapan Taner hiç beklemediği bir tepkiyle karşı karşıya kalır. Dedesi tarafından yurtdışına gönderilmek istenen Nazlı’ya babası destek vermez. Uçuşuna sayılı saatler kala Nazlı gittiği barda Rıfat ile denk gelir ve bu rastlaşma önemli sürprizlerin habercisi olur.

İnci ile boşanmanın eşiğinde olan Ekrem, Atıf’ın gizli evliliğini öğrendikten sonra kararını değiştirir. Evlerinde verecekleri davetle sosyeteye mutlu aile tablosu çizeceklerdir. Düzenlenen davete bir de davetsiz misafir katılır. Bu misafir Elvan’dır. Selim’e çarpıp kaçan kişinin Atıf olduğunu öğrenen Elvan, Seray ve Atıf’ı karşısına alır.

Dayan Yüreğim 11. bölüm fragmanı

Dayan Yüreğim 11. bölümüyle bu akşam saat 20.00‘da, Fox‘ta yayınlanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız