Ana sayfa Büyüteç Deneysel Bankacılık Geri Döndü

Deneysel Bankacılık Geri Döndü

0
PAYLAŞ

Garanti Bankası’nın hizmetlerini daha iyi tanıtmak için Kompüter reklam ajansı tarafından oluşturulan reklam konsepti Deneysel Bankacılık geri döndü.

Konsept ile 2014 yılında tanışmıştık. Garanti Bankası’nın çeşitli hizmetleri ile yarışan Deneysel Bankacılık reklamları -aslında geri döndükleri- geçtiğimiz yıl ‘son sezon’ başlığıyla yayınlanmıştı.

İlk sezon 5, ikinci sezon 4, 3. sezon 3 reklam ile karşımıza çıkan ‘Deneysel Bankacılık’ Garanti Bankası‘nın yeni hizmeti ‘Göz Tanıma İle Giriş’ hizmetine tepki gösterdiği ‘Şarkılı Şiir Saati’ isimli reklamı ile yeniden aramızda. (17 Şubat’ta yayınlanan ‘Kazaklarımızı giydik geliyoruz.’ başlıklı reklamlarıyla geleceklerini duyurmuşlardı.)

Eye recognition (Dinletemedim) isimli şarkılı şiir ile ormandaki serüvene kaldığımız yerden devam ediyoruz. 20 Şubat’ta yayınlanan reklam filmi 3 gün içerisinde 200 binden fazla izlendi.

Deneysel Bankacılık reklamlarında Cengiz Bozkurt’a Şafak Sezgin eşlik ediyor.

Deneysel Bankacılık Reklamları Devam Edecek mi?

Deneysel Bankacılık reklamları ile bu yıl biraz daha fazla karşılaşacağımızı duyduk. Geçtiğimiz günlerde hisselerinin büyük çoğunluğu İspanyol BBVA’ya satan Garanti’nin bu reklam konseptini devam ettirip ettirmeyeceği ise henüz belli değil.

Satın alma işlemi sonrası BBVA’nın Garanti Bankası’ndaki payı yüzde 49.85’e yükseliyor. Bankanın yüzde 50,09 hissesi ise halka açık olarak borsada işlem görüyor.

İşte Eye recognition (Dinletemedim) reklamı:

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız