Diriliş Ertuğrul 75. Bölüm Fragmanı

0
PAYLAŞ

TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 75. bölümü ile ekranlara geliyor.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç’in paylaştığı sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 75.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin son bölümünde Ertuğrul düşmanlarının üzerine korkusuzca ilerlerken, adaletli olmanın önemini de etrafındakilere hatırlatıyor…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 75.bölümü 01 Şubat çarşamba günü saat 20:00’da ekranlarda olacak.

Diriliş Ertuğrul 75. bölümünde neler olacak?

Tekfur’u öldürten ve suçu Ural’a yıkmak niyetiyle Lazkaris’i Çavdar Obasına gönderen Vasilius, hain emellerinde başarıya ulaşmış gözükmektedir. Lazkaris,  Ertuğrul ve Aliyar’ın konuşturmaları neticesinde bu cinayeti ona Ural’ın yaptırdığını söylemiştir. Bu itirafı duyduğunda irkilen Aliyar, Ertuğrul’un yanında yer alacak mıdır?

Tekfur cinayetiyle alakası olmadığı halde şimdi büyük bir tehlikenin içinde olan Ural, bu durumdan kurtulabilecek midir? Lazkaris’in itiraflarını duyan Köpek, Candar, Aslıhan, Çolpan ve Kutluca’nın tutumu ne olacaktır?

Saadettin Köpek sonunda istediği cevabı almış, Aslıhan evlenmeye razı olmuştur. Fakat Lazkaris’in itirafı bütün obayı karıştıracak mahiyettedir. Ayrıca Ural tarafından sürekli Aslıhan’la evlendirileceği vaadiyle avutulan Batuhan bu evliliğe asla razı gelmeyecektir. Bütün bunlardan habersiz olan Köpek, bu sorunları aşarak Aslıhan’la nikâhlanabilecek midir?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız