Diriliş Ertuğrul Tekrar Bölümüyle Yayınlanacak

0
PAYLAŞ

TRT 1‘in ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 1 Mart Çarşamba günü 19.45’de tekrar bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yapımcısının yaptığı açıklamaya göre Diriliş Ertuğrul, 8 Mart Çarşamba günü 79. bölümüyle 20.00’da TRT 1‘de  yayınlanacaktır.

Diriliş Ertuğrul 79.Bölümünde Neler Olacak?

Yayınlanan fragmanda Varsilius‘un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefini gerçekleştirecekken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar’ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan esir tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun nerede tutulduğunu bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Acaba Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir?

Öte yandan Bamsı kalede olay çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen asıl tehlike ne olacaktır? Tüm bu soruların cevapları Diriliş Ertuğrul 79. bölümde yanıt bulacak.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız