Ana sayfa Teknoloji DJI’nin Yeni Drone’nin Görselleri Sızdırıldı

DJI’nin Yeni Drone’nin Görselleri Sızdırıldı

0
PAYLAŞ
Drone piyasasında sözü geçen önemli firmalardan DJI’nin yeni modeli Spark göründü. 

Görseller ve videolar DJI’nin Çin sitelerindeki forumlarında ortaya çıktı. DJI Spark özellikle küçük boyutlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Geçtiğimiz sene Mavic Pro modeliyle meraklılarının takdirini toplayan DJI, Spark’ta da Mavic Pro’ya benzer bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ancak; ne kadar Spark ve Mavic’in tasarımları birbirine benzer olsa da Spark, Mavic’ten daha küçük boyutlarda olacak.

DJI Spark, uygun fiyatıyla da piyasaya çıkmasını bekleyenleri sabırsızlandırıyor. Taşınmada sağlayacağı kolaylık bakımından katlanabilir olması ihtimali de kesin olmamakla beraber var.

Spark’ın ucuz bir ‘selfie’ dronesi olabileceği de dedikodular arasında. Ayrıca Spark’la ilgili sızdırılanlar sadece görsel ve videolarla sınırlı, teknik olarak herhangi bir bilginin servis edilmediğini de sözlerimiz arasına ekleyelim. Bilgi sızıntılarıyla alakalı herhangi bir açıklamaya yapmayan DJI’nin, Spark’ı 2017 senesi içerisinde tanıtması bekleniyor.

1000 dolarlık Mavic Pro’nun teknik olarak sadeleştirilmiş, fiyat olarak da uygunlaştırılmış bir kardeşi diyebiliriz Spark için.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız