Ana sayfa Diziler EDHO’da Hızır Yeniden Masaya Oturacak

EDHO’da Hızır Yeniden Masaya Oturacak

0
PAYLAŞ
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın merakla beklenen 65. bölümü bu akşam saat 20.00‘da, ATV‘de yayınlanacak.

Dizinin 64. bölümünde Hızır Çakırbeyli’nin yeğeni, Hızır masadayken Ünal’a sıkınca ortalık birbirine girmişti. Yeğenini dahi kontrol edemediğini düşünen Hızır, masadan ayrılmak istediğini söylemişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 65. bölümünde neler olacak?

Ceylan’ı kıskandığını söyleyen Meryem “Git o oyunları Ceylan’ın evinde yap o zaman,” diyerek Hızır’a sitem eder. Meryem’in tepkisini haksız bulan Çakırbeyli ise, “O oyunları Ceylan’ın evinde yaparsam kaldıramazsın” der. Hazırladığı planları yakınındakilere anlatan Hızır, Rüstem ve Avni’nin masaya gelişinin ardından ölmeleri gerektiğini söyler.

Yeni yeni bir ilişkinin temellerini atmaya başlayan Suzi’de sevdiğinden güven verici cümleler duyar. “Benim sevdiğim kişinin benden başka her şeyden vazgeçmesi lazım.” diyen sevgilisi ek olarak da kendisiyle beraber olduğunda kendi kurallarının geçerli olacağını ifade eder.

Hızır Çakırbeyli’de yaptığı planlarla alakalı olarak masa üyeleriyle özel görüşmeler yapmaya devam etmektedir. Yaptığı görüşmelerde ifade ettiği şey ise, Cemil dışındaki herkesin öldürülmesi gerektiğidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız