Ana sayfa Diziler EDHO’nun Fragmanında Aldırma Gönül Rüzgarı

EDHO’nun Fragmanında Aldırma Gönül Rüzgarı

0
PAYLAŞ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın, bu akşam 69. bölümü ekranlarla buluşacak. Dizinin fragmanı ATV’nin resmi Youtube hesabından yayınlandı. Fragmanda Sabahattin Ali’nin kaleme aldığı Aldırma Gönül şiiri seslendiriliyor.

EDHO’nun 69. bölümünde neler olacak?

Serkan tarafından alıkonulan İlyas, Tipi ve Şahin Ağa konuşmaya razı olmadıkları için ağır işkencelere maruz kalırlar. Bedensel işkenceler onların yalnızca, canını yaksa da onları asıl yıpratan sevdikleri üzerinden yapılan psikolojik işkencelerdir. Her ne kadar sevdikleri üzerinden tehdit edilseler bile hiç kimsenin ağzından tek bir kelime dahi çıkmaz. İleride yaşayacaklarından bihaber Serkan’ın keyfi şimdilik yerindedir.

Yaşattığı onca acıyla yetinmeye Serkan, operasyon hazırlığındaki Hızır ve çevresindekilere de zarar vermeye kalkışır. Bardağı taşıran son damla ise yapılan işkenceler esnasında çekilip yollanan video olur. Hem sevdikleri hem de devleti için her türlü zorluğa göğüs geren Davut ise hala Rüstem’in hedefindedir. Yaşanan tüm felaketlerin esas sebebi Rüstem, tanıklık etmeyi kabul etmeyen Esra’nın evine Suzi’yi yollayarak onu ölümle yüz yüze getirir. İlyas’ı yaşatmak için her türlü engeli aşmaya razı olan Suzi’ninse bir seiç yapması gerekecektir.

EDHO 69. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her hafta salı akşamları yeni bölümleriyle saat 20.00’da, Atv ekranlarında oluyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız