Ana sayfa Bir Deli Sevda Ekranlar ‘Bir Deli Sevda’ ile Buluşacak

Ekranlar ‘Bir Deli Sevda’ ile Buluşacak

0
PAYLAŞ

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilere bir yenisi daha eklendi. Bir Deli Sevda dizisi yayın hayatına yakında, Show TV‘de başlayacak.

Yapımcılığını Pastel Film‘in üstlendiği dizi, hem genç oyuncularıyla hem de kadrosunda bulundurduğu usta oyuncularla izleyenlerin beğenisini kazanacağa benziyor.

Dizinin başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur gibi genç isimler paylaşırken Zafer Algöz ve Erkan Can‘da dizide oynayacak olan usta oyuncular arasında yer alıyor.

Yönetmenlik koltuğunda Hakan İnan’ın oturacak olduğu dizinin konusu anakarakter Bahar’ın etrafında yaşanan olaylar üzerine kurulu.

Bahar, (Cansu Tosun) İstanbul’un kenar mahallelerinden biri olan Tellikavak’ta oturmaktadır. Babası Cengiz’in, öldüğünü sanan Bahar’ın hayattaki tek amacı hasta yatağında bakıma muhtaç yaşayan annesi Nermin’e iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in aşkını görmezden gelen Bahar, günün birinde karşısına Mehmet çıkınca ‘Bir Deli Sevda’nın ortasında kalır. 

İşte Bir Deli Sevda’nın yayınlanan ilk fragmanı

 

Yönetmen: Hakan İNAN

Senaryo: Korcan Derinsu, Cihan Çalışkantürk

Yapımcı: Yaşar İrvül, Efe İrvül

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız