Ana sayfa Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Heyecan Dorukta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Heyecan Dorukta

0
PAYLAŞ
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, ATV’nin beğeniyle izlenen dizilerinden biri. Sevenleri bu akşam yayınlanacak olan 64. bölümünü heyecanla bekliyorlar. Öyle ki yayınlanan fragmanına bakılırsa, dizi bu akşam da ekranlara damgasını vuracak. 

EDHO’nun 64. bölümünde neler olacak?

Ne zaman ne yapacağı belli olmayan Alparslan, sağ gösterip sol vurarak beklenmeyen bir zamanda Ünal’a sıkmıştır. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri bu olay karşısında şok olur. Alparslan’ın Ünal’ın ölümüyle ilgili olarak CIA ile nasıl uzlaşabildiğini bir türlü anlayamazlar. Olayların başından sonuna dek pusuda bekleyen Serkan’ı bu durum keyiflendirir. Görünüşe göre düşman tarafta her şey yolundadır.

Masa üyelerinin moralini bozan bir diğer kötü sürpriz ise; kurucu üyelerden Avni’nin öldü sanılan ağabeyi Rüstem’in, yaşadığının ortaya çıkmasıdır. Elbette, o da pastadaki payını almak ister. Masadaki payını almasının önündeki tek engel ise, Suzi’dir.

Suzi’nin İlyas’a karşı sergilediği korumacı tavırların kaynağı ona karşı beslediği ilginin her geçen gün artmasıdır. Bu denli karmaşa ve hengamenin içerisinde Suzi’nin yaptığı en tehlikeli şey İlyas’la yakınlaşmasıdır belki de. Nihayetinde İlyas ve Suzi bir araya gelme fırsatını da yakalarlar fakat bu durum fazla uzun sürmez.

İstihbaratın adamı Serkan, Çakırbeyli’nin etrafındaki çemberi günbegün daraltmaktadır. Avni ve Mert’i çoktan kendi safına çekmiş olan Serkan’ın yanında artık İlker de vardır. Bir yandan kendi başına buyruk yeğeni, diğer taraftan dışardaki düşmalarıyla uğraşmak zorunda kalan Hızır’ın pes etmesi an meselesi.

EDHO’nun 64. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam saat 20.00‘da sevenleriyle buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız