Ana sayfa Diziler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Savaş Başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Savaş Başlıyor

0
PAYLAŞ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın geçen bölümünde; masa üyeleri Rüstem’in kardeşinin öldürmesinin şokunu bir türlü üstlerinden atamamışlardı. Ünal Kaplan’ı bir anda, karşılarında gördüklerinde ise daha fazla şaşırmışlardı. Hızır’ın planı beklenmedik gelişmelerden dolayı sekteye uğramıştı. Uygulanamayan planlara alternatif olarak Rüstem’in öldürülmesi ve arkasındakilerin kim olduğunun öğrenilmesi kararlaştırılmıştır. Davut’un planlarında ise herhangi bir aksaklık olmamıştır. Masada mükemmel bir dehşet dengesi kurmuş ve masa üyelerini birbiriyle çalışmaya ikna edebilmiştir. Bu noktadan sonra ise esas merak edilen yaşanacak sarsıcı olayların ardından kimin ayakta kalacağıdır.

Suzi, Hayriye Ana tarafından sorguya çekilmiş ve duygularını itiraf etmiştir. Çok kez duygularını inkar eden İlyas bu kez hissetiklerini saklamaz. İlk defa bu kadar neşeli olan ikili, günün sonunda kötü bir sürprizle karşılaşır.

EDHO’nun 68. bölümünde neler olacak?

İlyas, Serkan tarafından ele geçirilmiştir. Hızır ve masa üyeleri hep birlikte İlyas’ı kurtarmaya çabalarken, masa üyelerinin nasıl bir çözüm bulacağı büyük bir merak konusu… Fragmana, Serkan’ın “Buradan çıkış yok!” deyişi ve Hızır’ın dillendirdiği “Savaş başladı.” sözleri damgasını vuruyor.

EDHO 68. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümleri salı akşamları Atv‘de, saat 20.00‘da ekrana geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız