Ana sayfa Evlat Kokusu Evlat Kokusu’nda Bu Hafta Seyirciyi Ne Bekliyor?

Evlat Kokusu’nda Bu Hafta Seyirciyi Ne Bekliyor?

0
PAYLAŞ

Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta Kanal D ekranında izleyiciyle buluşan dizi büyük ilgi gördü.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Zeyno bir akşam yemeği Akbaş Ailesi‘nin sofrasına dahil olur. Oğlu Çınar‘ın kendi çocuğu olduğunu ispatlayan belgeleri onlara göstererir ve Çınar‘ı geri alacağını söyler. Aile büyük bir sarsıntı yaşar. Bir gece Akbaş AilesiÇınar‘ı yatağında bulamaz. Zeyno oğluyla beraber kaçmıştır. Akbaş Ailesi ile karşı karşıya kalan Zeyno‘yu neler bekliyor ?

İlk Bölümde Neler Olmuştu?

Zeyno Amsterdam’da bir yetimhanede büyür. Bir hastanede çocuk hemşireliği yapmaya başlar. Aşık olur ve hamile kalır. Ancak beklediği mutluluğa kavuşamaz. Yaptığı bir hata onu hapse düşürmüştür ve çocuğunu da burada doğurmak zorunda kalır. Yetimhanede tanıdığı ve abla diye bildiği Nesrin, kocasıyla birlikte çocuğu Zeyno‘dan alır. Bu arada kızları Ela‘nın hastalığı ile kötü günler yaşayan Akbaş Ailesi, yeni doğacak çocuklarının ölü doğmasıyla sarsılmıştır. Tedavi için tüm umutlarını kaybetmek üzerelerdir. Zeyno’nun eniştesi bebeği yüksek bir bedel karşılığı Akbaş Ailesi‘ne satar.

Yıllar geçer ve Zeyno hapishaneden çıkar. İlk işi oğlunun izini sürmek olur. Yaptığı araştırmalar sayesinde oğlunun Akbaş Ailesi‘nin yanında olduğunu öğrenir. Oğluna yakın olabilmek için garsonluk yapmaya başlar.

Evlat Kokusu yeni bölümüyle 20.00‘da Kanal D‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız