Ana sayfa Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları Bu Akşam Star’da

Fazilet Hanım ve Kızları Bu Akşam Star’da

0
PAYLAŞ
Star’ın yeni yayın hayatına başlayan dizilerinden biri Fazilet Hanım ve Kızları. Fragmanına bakılırsa, Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Fazilet Hanım ve Kızlarının yeni bölümünde heyecan dolu anlar yaşanacak. Dizi yeni bölümüyle bomba gibi geliyor.

Fazilet Hanım ve Kızları’nın yeni bölümünde neler yaşanacak?

Ece’yi babasının yatağının üzerinde gören Selin, yalıyı birbirine katar. Kızıyla beraber yalıdan kovulan Fazilet’in öfkesi, Hazan’ın hastanede olduğu haberini almasına kadar sürer. Sinan’ın kaza yaptığı haberiyle sarsılan Egemen’ler de soluğu hastanede alırlar, böylelikle iki endişeli aile beklenmedik bir şekilde beklenmedik bir anda yine karşı karşıya gelir. İki taraf da karşılıklı olarak büyük şok yaşar.

Yağız ise kafasında biriken ve cevapsız kalan sorulara birtakım cevaplar bulmanın peşindedir. Hazan’ın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Hazan ve Sinan’ın tanışıklığı Fazilet’in yarışmayla ilgili beklentilerinin artmasına sebep olur.

Öte yandan hastanede yaşanan olayların ardından iki aile arasında birtakım köprüler de kurulmuştur.

Ne var ki, yalı sakinleri çoktan Fazilet ve kızlarına cephe almıştır. Fazilet sürekli Hazan ve Sinan’ın arasındaki tanışıklığı kullanmaya çalışır. Hazan ve Yağız’ın karşılaşması iki ailenin de dengesini feci bir şekilde bozar.

Fazilet Hanım ve Kızları 3. bölüm fragmanı

Fazilet Hanım ve Kızları, her Cumartesi akşamı saat 20.00‘da, Star‘da izleyicilerle buluşuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız