Ana sayfa Diziler ‘Fi’ Bu Akşam PuhuTV’de!

‘Fi’ Bu Akşam PuhuTV’de!

0
PAYLAŞ

İnternet üzerinden yayın yapan dijital dizi platformu, yabancı kaynaklı NetFlix’in Türkiye pazarına girmesinin ardından Türkiye’de de internet üzerinden yayınlanan diziler çoğalmaya başladı.

BluTV’de yakında Çalınmış Hayatlar dizisiyle izleyenleri buluşturacak.

Çalınmış Hayatlar’ın öncesinde, BluTV yayınladığı Masum ve Sahipli dizileriyle takipçilerinden güzel geri dönüşler almıştı.

Şimdi ise, sıra PuhuTV’de! Bu akşam daha öncesinde iki teaserini yayınladığı ‘Fi’ dizisinin ilk üç bölümünü yayınlayacak.

PuhuTV internet kullanıcıları tarafından çokça tercih ediliyor.

Zira gelen bilgilere göre, internet sitesinin kullanıcılara sağladığı içerikler geçtiğimiz 2 ay boyunca tam olarak 12 milyon saat izlenme süresine ulaşmış. Açıklanan verilere göre PuhuTV’nin sitesine bu 2 aylık süre içerisinde 6.5 milyon tekil ziyaretçi tarafından erişim sağlanmış.

İzlenmelerin ve erişimlerin yaklaşık %40’ı telefonlar aracılığıyla yapılıyor.

PuhuTV’de, Cesur ve Güzel, Hayat Bazen Tatlıdır, Behzat Ç. ve İçerde gibi popüler dizilerin yanısıra eski, sevilen Yeşilçam filmlerini de izleyebilirsiniz. Bu aşamada PuhuTV yaklaşık olarak 10 bin dakikalık içerik barındırıyor. Bu içeriklerin hem çeşidinin hem de süresinin artacağı ise, şüphesiz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız