Ana sayfa Spor Galatasaray’da Yeni Hoca Igor Tudor

Galatasaray’da Yeni Hoca Igor Tudor

0
PAYLAŞ

Riekerink, geçen senenin Mart ayında Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilmişti. Şampiyonluk için yarışmakta olan Galatasaray’ın son olarak aldığı Kayserispor yenilgisiyle beraber durumların kötüye gittiği öğrenildi. Milliyet’in haberine göre bugün yaşanan bir gelişmeyle de, Igor TUDOR 1.5 yıllık bir sözleşme imzalanarak teknik direktörlüğe getirildi.

Teknik direktörün menajerini İstanbul’a çağıran Galatasaray yönetimi, Hırvat teknik adamla prensipte anlaştı. Böylelikle Galatasaray Hırvat Hocanın sözleşmesinde yer alan 150 bin Euroluk ayrılık bedelini Karabükspor’a ödeyecek.

ıgor tudor karabükspor ile ilgili görsel sonucu

Hırvat teknik adamın yıldızı Karabükspor’da parladı. Karabükspor Başkanı Feridun Tankut‘sa konuya ilişkin şu açıklamayı yapmıştı: “31 Mayıs itibarıyla sözleşmesi sona eriyor. Ama gidiyorum derse de zincirle tutamayız. Sözleşmesinde bir madde var. Kendisi sözleşme bitiminden önce ayrılırsa 150 bin Euro öder. Biz gönderirsek, biz de 150 bin Euro öderiz. Parayı ödedikten sonra yarın da ayrılabilir. Ama ben Tudor’un böyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Etik olmaz. Ayrıca Galatasaray’da böyle bir davranışta bulunmaz.”

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız