Ana sayfa Diziler Game of Thrones’tan İlk Tanıtım: Long Walk

Game of Thrones’tan İlk Tanıtım: Long Walk

0
PAYLAŞ
ABD yapımı Game of Thrones(Taht Oyunları) dizisinin 7. sezon ilk fragmanı yayınlandı. 

ABD’nin önde gelen ücretli televizyon grubu HBO‘nun kanallarında TV dizisi olarak yayınlanan Game of Thrones dizisi sevenlerini heyecanlandırırken bir yandan da üzdü. Zira böyle bir diziye bir fragman kadar yaklaşıp sonra, 90 saniyenin ardından ayrılmak zorunda kalmak her Game of Thrones seveni için zor olmalı.

2010 yılından itibaren her yıl sezonu 10 bölüm olacak şekilde yayına hazırlanıp seyirciye sunulan dizinin bu sezonu yalnızca 7 bölüm olarak yayınlanacak. Dizinin son sezonu 24 Nisan 2016’da yayına başlayarak 26 Haziran 2016 tarihinde final vermişti. Geçen sezonda olup biteni kısaca özetleyecek olursak; Daenerys, Dothrakiler tarafından kaçırılıp tapınağı yakarak Meereen’e geri gelir. Theon Greyjoy’da Demir Adalar’a gider ve babasının ölümünün ardından ablasıyla birlikte Meereen’e kaçmak mecburiyetinde kalır. Cersei, Baelor Septi’yi çılgınateşle havaya uçurur. Margaery, Loras, Lancel ve Kevin Lannister ölür. Lannisterler’e karşı Dorne ve Yüksekbahçe birleşir. Daenerys müttefikleriyle Westeros’a yelken açarak yol alır…

Game of Thrones: Long Walk

Ayrıca birçok insanın beklediği ve merakla takip ettiği dizinin bu sezonki yayınına başlama tarihi de göründü. Game of Thrones‘in ilk bölümü 16 Temmuz 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız