Ana sayfa Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik’te Bu Akşam Neler Olacak?

Hangimiz Sevmedik’te Bu Akşam Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

TRT 1‘in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik‘in 30. bölüm fragmanı yayınlandı. İlyas ne yapacak? Yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

30. bölümde neler olacak?

İlyas Emel’e duygularını açmaya kararlıdır. Ancak hiç umulmadık bir olay buna mani olacaktır. Şener ile Ayşen’in yanlış evlilik cüzdanını vermesi sonucu Itır ile Tarık’ın aylar öncesinden evlendiğini öğrenen Adile ve Münir büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaklar. Tarık ile Itır bu kez ne yapsalar da anne babalarının gönlünü almayı başaramaz. Ayşen ve Şener’in de işin içinde olduğunu anlayan Adile ile Münir onları da silerler.

Bu sırada mahalleye bırakılan kimsesiz bebek herkesin gözdesi olmuştur. Herkes onu evlat edinmek ister. Hulusi bu konuda bir çözüm bulur. İlyas’ın Şevval’den ayrıldığı haberi mahalleye bomba gibi düşecektir. Fakat bu ayrılığı hazmedemeyen Şevval’in babası hesabını henüz kapatmamıştır. Adile’nin Tarık ile Itır için bir planı vardır. Düğün yapmaya karar verir. Münir bu plana yanaşmasa da Adile uygulamakta kararlıdır.

Münir ise boş durmayacaktır ve bu plana karşı atakta geç kalmayacaktır. İlyas Emel’e duygularını açmaya kararlıdır. Ancak hiç umulmadık bir olay buna mani olacaktır.

Hangimiz Sevmedik yeni bölümüyle 20‘de TRT 1‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız