Ana sayfa Müzik İbrahim Erkal’ın Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

İbrahim Erkal’ın Hayati Tehlikesi Devam Ediyor

0
PAYLAŞ
Evinin otoparkında baygınlık geçirip beyin kanaması öntanısı ile hastaneye kaldırılan şarkıcı İbrahim Erkal’ın hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Erkal’ın kaldırıldığı hastaneden yapılan açıklamada, “Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan İbrahim Erkal’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin gerilemediği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir.” denildi.

Ünlü ses sanatçısı İbrahim Erkal Maltepe Başıbüyük’teki evinin otoparkında baygınlık geçirdi. Sitenin güvenlik görevlisi tarafından fark edilen Erkal; durumun, sağlık ve polis ekiplerine haber verilmesinden sonra Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne kaldırıldı.

İbrahim Erkal, Kartal’daki hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Beşiktaş Ulus’taki Liv Hospital‘e sevk edildi.Yapılan tetkiklerden sonra baygın halde bulunan Erkal’ın kulağının altında bir yırtık tespit edildi.

Sağlık Bakanı Recep Akdağ‘da müzisyen ve şarkıcı İbrahim Erkal’ın durumuyla ilgili açıklama yaptı:

“Maalesef insanları mutlu edebilecek haber bu hususta ben de veremiyorum. Hastane gerekli açıklamaları yaptı. İbrahim Bey’de ciddi bir beyin kanaması ve çarpmadan mütevellit ilave bir başka çeşit kanama meydana gelmişti. Durumu ciddiyetini muhafaza ediyor. Bulunduğu hastanede yoğun bakımda yatıyor ama yattığına kıyasla bir iyileşme durumu maalesef yok.” 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız