Ana sayfa İçimdeki Fırtına İçimdeki Fırtına’da Bu Akşam Neler Olacak?

İçimdeki Fırtına’da Bu Akşam Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

Star TV‘nin sevilen dizisi İçimdeki Fırtına  5. bölüm fragmanıyla izleyenlere nefes kesecek dakikalar yaşatacak. İçimdeki Fırtına bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak.

5. bölümde neler olacak?

Tarık’ın Kerem’in doğum gününde eve gelmesi bomba etkisi yaratır. Bambaşka hesapları olsa da, Fırat onu Kerem ve Elif’ten uzaklaştırmak için çoktan önlem almıştır. Babasının saldırıya uğradığını duyan Elif hemen hastaneye koşar. Ölüm kalım savaşı veren Galip’i sürpriz bir kişi daha ziyaret edecektir.

Fırat bir yandan Tarık ile uğraşırken diğer yandan Galip’e bu saldırıyı kimin yaptığını bulmaya çalışır. Galip’in polise verdiği isim en çok Elif’i şaşırtacaktır. Elif’in en umutsuz anında geçmişinden bir kişi ona destek olur. Elif’e karşı özel hisler beslemeye başlayan Emre ise sonunda annesine ve Ezgi’ye isyan bayrağını çeker.

Tarık ile görüşmeye devam eden Ezgi takside gerçek Elif Yıldız’ın fotoğrafına ulaşır. Bu fotoğraf Elif’in intikam oyununun sonunu mu getirecektir? Yeni bölümüyle İçimdeki Fırtına bu akşam 20.00‘de Star TV‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız