Ana sayfa İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin İlk Bölümüyle Star’da Başlıyor

İstanbullu Gelin İlk Bölümüyle Star’da Başlıyor

0
PAYLAŞ

Faruk ile Süreyya’nın dillere destan, tutku dolu aşklarını ekrana taşımaya hazırlanan Star Tv’nin yeni dizisi ‘İstanbullu Gelin‘in hikayesi gerçek hayattan uyarlandı. Dizi 20.00’da ekrana gelecek.

Dizinin Konusu 

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü omuzlarına almış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Süreyya  hayatta yaşayan tek akrabası olan teyzesi Senem ile birlikte mütevazı bir hayat sürmektedir. Süreyya’nın hayatı beklemediği bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk‘a aşık olması ile hayatının sonuna kadar değişir.

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan‘ın en gözde oğlu Faruk için başka planları vardır. Annesi, Faruk için kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile evine evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum evin çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir sıkıntıdır. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın Süreyya‘yı kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. Olaylar geliştikçe bütün aile bu durumdan etkilenecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız