Ana sayfa İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin’de Bu Akşam: Esma Sultan Süreyya’ya Karşı

İstanbullu Gelin’de Bu Akşam: Esma Sultan Süreyya’ya Karşı

0
PAYLAŞ

Star TV‘nin yeni dizilerinden olan İstanbullu Gelin‘in 3. bölüm fragmanı yayınlandı.

Esma Sultan, Süreyya’yı konaktan göndermek için ne yapacak?

Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine, Süreyya’yı konaktan göndermek için en büyük hamlesini yapmıştır. Boran Konağına gelin girecekse o gelin Esma Sultan’ın seçtiği kişi dışında kimse olmaz.

Fikret, yıllardır aşık olduğu İpek’le evlenecek olmasının mutluluğunu yaşarken, Faruk, Esma Sultan’a aldığı bu kararın hesabını sorar. Esma Sultan, Boran ailesinin itibarına uygun gelini bütün Bursa’ya duyurmak için hazırlıklara çoktan başlamıştır.

Süreyya ve Faruk tüm bu olayların içinde aşklarını dolu dizgin yaşar. Esma Sultan konak düzeni, ailenin gelenek ve görenekleriyle genç kadını bir taraftan ezip, diğer taraftan Boran ailesi gelini olma yöntemleriyle sınarken, Süreyya kolay lokma olmadığını, gücünü Faruk’a olan aşkından aldığını her fırsatta ispatlar.

Boran Konağında Fikret ve İpek’in evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Senem’in İstanbul’dan ani gelişinin sebebi bu hazırlıklara gölge düşürür.

Esma Sultan’ın Boran adının şanına yaraşır düğün hazırlıklarını, özellikle Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürürken düğününe düşen bomba, Boran ailesinin büyük felaketi olarak geceye damgasını vurur. Boran ailesinin yaşayacağı büyük felaket nedir? Süreyya, Esma Sultan’ın yaptıklarına ne cevap verecek?

İstanbullu Gelin yeni bölümüyle 20’de Star’da. 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız