Ana sayfa İsimsizler Kanal D’nin Yeni Dizisi: İsimsizler

Kanal D’nin Yeni Dizisi: İsimsizler

0
PAYLAŞ

Yapımcılığını Barakuda Film ve Es Film‘in yönetmenliğini ise Osman Kaya‘nın üstlendiği ‘İsimsizler’ dizisinin senaryosunu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap yazdı. İsimsizler dizisi Kanal D‘de başlayacak.

İsimsizler dizisinin konusu

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Uğur Güneş (Kaymakam Fatih), Bülent Alkış-Dayı (Hasan Bozkırlı),  Sedat Mert (Olcay Demir), Taner Ertürkler (Ahmet Akıncı), Volkan Keskin (Kürşad Yusufoğlu), Çağkan Çulha (Murat Gürcan), Musab Ekici (Derman Taşçı), Sera Kutlubey (Seher), Algı Eke (Elif Toprak) yer alır.

İsimsizler 27 Mart Pazartesi 20.00’de Kanal D‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız