Kara Sevda Dizisinde Gerilim Artıyor

0
PAYLAŞ

Star TV‘nin sevilen dizisi Kara Sevda 58. bölümüyle  20.00‘da ekrana gelecek. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Kemal, Ozan’ın katili ile yüzleşmek için açtığı kapının ardında kardeşi Zeynep’i ölümle pençeleşirken bulur. Kardeşi Zeynep’i son anda kurtaran Kemal kardeş kaybetme acısıyla yüzleşir. Ortada cevaplanması gereken sorular vardır. Ancak Kemal Ozan’ın ölümüyle ilgili sonu belirsiz bir kararın eşiğindedir.

Nihan ve Emir Boşanacaklar mı?

Nihan’ın basın toplantısındaki sert çıkışına Emir de aynı şekilde karşılık verir. Yakında boşanacaklarını ilan eder. Emir’in bu çıkışının altında yatan sebebi Nihan bilse de geri adım atmaz. Emir ise Nihan’la kalan hesabını görmek için attığı adımlara bir yenisini daha ekler. Komiser Hakan’dan alacağı yeni bilgi, Kemal’i  Ozan’ın ölümüne dair bakış açısını değiştirir. Ozan cinayeti, Nihan ile Kemal arasında geçilmesi çok zor bir yol olacaktır.

Kızının yaklaşan doğum günü için Kemal hazırlık yapar. Deniz, ilk doğum gününde babasıyla birlikte olacaktır. Kemal, Nihan’ın da yanında olmasını ister. Kemal amacına ulaşır kızı yanındadır ancak Emir‘in sürpriz doğum günü hediyesi geceye damgasını vuracaktır.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız