Ana sayfa Diziler Kara Sevda’da Kemal ve Nihan Evleniyor

Kara Sevda’da Kemal ve Nihan Evleniyor

0
PAYLAŞ

Star TV ekranlarının sevilen yapımlarından Kara Sevda’nın bu akşamki bölümünde Kenan ve Nihan bir sahil kenarındaki nikah törenlerinde mutluluk için “Evet,” diyecekler.

Kara Sevda’da bu akşam neler yaşanacak?

Leyla son anda Asu’nun, ölümcül hamlesinin önüne geçmesinin bedelini tutuklu yargılanarak öder. Kemal, hem Leyla için hem de Emir’in layık olduğu cezayı alması için elindeki tüm delileri ortaya döker. Kemal ve Nihan’ın düğünlerinin ertelenmesinin ardından Leyla’nın tutukevinden gönderdiği mektup olayların gidişatını değiştirir.

Emir ise çok vahim bir durumdadır. Şu durumda ona umut vaat eden tek teselli, Kemal ve Nihan’ın düğünlerinin ertelenmesidir. Ancak sevinci uzun sürmeyecektir.

Emir’in düğünü ertelemek için yaptığı hamleler hiçbir işe yaramazken Kemal’in savcılığa sunduğu belgeler, Emir bir tarafa Kozcuoğlu Holding’i sona erdirmeye yetecek nitelikte belgelerdir.

Emir düğünü imkansız hale getirebilmek için son uğraşlarını vermektedir ve Kemal için en ağır vurgunu da bu noktada hazırlar. Kemal kendi sonuna doğru adım adım yürürken Nihan, Kemal’in yokluğunun farkına varır.

Kara Sevda 71. bölüm fragmanı

Kara Sevda‘nın heyecan dolu 71. bölümü bu akşam saat 20.00‘da, Star‘da ekrana gelecek.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız