Ana sayfa Kara Sevda Kara Sevda’da Nihan’ın Kararı Ne Olacak?

Kara Sevda’da Nihan’ın Kararı Ne Olacak?

0
PAYLAŞ

Star TV‘nin her hafta merakla beklenen dizisi Kara Sevda‘nın 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Nihan’ın kararı ne olacak? Kemal kardeşini koruyabilecek mi?

60. Bölümde Neler Olacak?

Kemal‘in kardeşi Zeynep‘in vurulması Nihan ve Kemal arasında sıkıntı yaratır. Kemal, Zeynep‘i kurtarmaya çalışırken Nihan ise,  işlenen suçun bedelinin ne olursa olsun ödenmesi için harekete geçer. Zeynep‘in diğer abisi Tarık‘da Zeynep‘i kimin vurduğunu tehlikeli yollardan araştırmaya başlar. Emir, Nihan’ın gerçekleri ortaya çıkarmasını engellemek için elinden geleni yapar. Ancak artık ok yaydan çıkmış, Emir bile artık duruma engel olamaz.

Nihan ise hayati bir kararın eşiğindedir. Bir yanda vicdanı, diğer yanda annesi vardır. Nihan‘ın vereceği bu karar aynı zamanda Nihan ve Kemal’in şimdiye kadar korumaya çalıştıkları aşkları için de büyük bir sınav olacaktır. Nihan, Kemal ile kurmak istediği gelecekten asla vazgeçmez. Bu sırada Kemal de, Zeynep’i aklamak için Ozan cinayetindeki en önemli düğümlerden birini çözer.

Kemal ile Emir, iki ayrı koldan kilit gerçeklere doğru yürürken, Nihan her zamanki gibi Kemal’in peşine takılır. Kendilerinden saklanan gerçeklere doğru yol alırlarken, Asu ise kendisine doğru yaklaşan tehlikenin farkındadır.

Kara Sevda yeni bölümüyle 20.00‘da Star TV‘de.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız