Ana sayfa Diziler Kara Yazı’da Oğuz ve Halil Bir Araya Geliyor

Kara Yazı’da Oğuz ve Halil Bir Araya Geliyor

0
PAYLAŞ
Kara Yazı heyecan dolu yeni bölümüyle geliyor. Dizinin fragmanları yayınlandı. Bu hafta Mehmet ve Yaren’in yakınlaşması diziye damgasını vuracak.

Kara Yazı’nın yayınlanan son fragmanları gösterdi ki, Halil kızlarıyla daha da fazla yakınlaşacak. Geçen bölümde Yaren’in babasından şefkat görebilmek için tavadan sıçrayan yağ ile elini yakması dizinin hayranlarına duygusal anlar yaşatmıştı.

Dizide bu hafta; Halil ile Oğuz arasında yaşanacak olan olaylar merak konusuyken Halil’in hapishaneye giderek Derya ile buluşması büyük ses getirecek. Kızlarına olan sevgisini içten içe yaşayan Halil, Yaren’in yaptıklarından sonra çözülmeye başlar. Derya ile ne hakkında konuşacağı ise merakla bekleniyor. Halil’in aile namusuna leke sürdüğünü düşündüğü kızı Derya’nın yanına ne yapıp edip girmesi gerekiyor. 

Babasının bir şekilde karşısında görecek olan Derya ise sevince boğulacak. 

Öte yandan Derya’nın yasak aşkından bir çocuğu olduğunu öğrenen Erdem bu bilgiyi değerli görür ve Oğuz Karahan ile paylaşabileceğini düşünür. Bu durumu lehine çevirmek için çabalayan Oğuz da Halil’le konuşmak ister ve bir araya gelirler. Halil’in tüm bu olanlar karşısında nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor.

Kara Yazı 3. bölüm fragmanı

Başrollerinde Haluk Bilginer, Emre Kınay ve Zeynep Çamcı’nın yer aldığı Kara Yazı bu akşam saat 20.00‘da Kanal D‘de ekrana geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız