Ana sayfa Diziler Kara Yazı Yeni Bölümüyle Geliyor

Kara Yazı Yeni Bölümüyle Geliyor

0
PAYLAŞ
Kara Yazı geçen hafta yayınlanan ilk bölümünün ardından izleyicilerden tam not aldı. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ve çarpıcı senaryosuyla dikkat çekmişti. 

Kanal D’de yayına başlayan yeni dizilerden biri olan Kara Yazı’nın oyuncu kadrosundaki isimler oldukça güçlü. Son olarak Masum dizisiyle hatırladığımız Haluk Bilginer başrollerden biri. Onun dışında ise; Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır gibi önemli isimler dizinin kadrosunda yer alıyor.

Kara Yazı’nın yeni bölümünde neler olacak?

Yaren, geçen bölümde delil ele geçirebilmek için sahte bir isim alarak Aphra Kozmetik’e girer ve işi eline yüzüne bulaştırır. Şirkete girme işini Mehmet Karahan’la karşılaşması hayli kolaylaştırmıştı. Yaren’in kardeşi Derya’yı kurtarıp kurtaramayacağı merak konusu…

Mehmet, kendi işlediği suçtan dolayı içeride kendisinin değil de bir başkasının yatmasından vicdan azabı duymaya başlar. Suçunu polise itirafa yeltense bile, babasının müdahalesi ve annesinin sert çıkmasından ötürü geri adım atmak mecburiyetinde kalır. Düşünmeye ayırdığı uzun vakitlerin ardından Mehmet, Derya’yı hapishanede ziyaret etmeye karar verir. 

Oğuz, Karahan ailesine kara bir leke gibi sürülen suçun üstünü örtebilmek için her türlü çabayı sarf eder. Ve hatta tüm bunları yaparken de maddi, parasal gücünü ve iktidarını kullanmaktan geri kalmayacaktır. Fakat Oğuz’un asıl fark etmesi gereken şey, bu tuzağı tezgahlayanın Erdem olduğudur. Bakalım, Erdem beraber planlar yaptığı Erdem’in aslında bir hain olduğunu öğrenebilecek mi? Erdem’in böyle bir tuzak hazırlamasındaki amaç neydi?

Namusunu her şeyden üstün tutan Halil, kızı Derya’nın hamile olduğunu öğrenmesinin ardından eski öfkeli haline tekrar dönüş yapar. Bir zamanlar karısını namus davasına kurban veren Halil tekrar aynı durumla mı karşı karşıya kalacak? Yaren babasının etrafını perdeleyen bu karanlık düşüncelerden haberdar olabilecek mi?

Tüm soruların cevabı Kara Yazı’nın bu akşamki bölümünde cevabını bulacak.

İnsanlar ikiye ayrılır: Güçsüzler ve güçlüler… Unutma; haklılar değil, güçlüler kazanır.

Kara Yazı

Kara Yazı 2. bölüm fragmanı

Kara Yazı‘nın heyecanla beklenen yeni bölümü bu akşam saat 20.00‘da sevenlerini ekranlara kilitleyecek.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız