Ana sayfa Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası’nda Bu Akşam Neler Olacak?

Kırlangıç Fırtınası’nda Bu Akşam Neler Olacak?

0
PAYLAŞ

FOX TV‘nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası‘nın 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda kayıp oğlunun izini süren bir annenin acı dolu hikayesi anlatılıyor.

Kırlangıç Fırtınası dizisi 2. bölümünde neler yaşanacak?

Kırlangıç Fırtınası 2. bölüm fragmanında oğlunun izini süren bir annenin acılı yüreği, bulduğu izlerle daha da çok acımaya başlıyor. Fox TV ekranlarının yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası, 2. bölüm ile ekranlara gelecek. Evlilik dışı hamile kalan bir annenin çocuğunu başkasına vermek zorunda kalmasının ardından başlayan süreç, giderek acılı bir hal almaya başlamıştır.

Kırlangıç Fırtınası 2. bölüm fragmanı duygu yüklü sahneleriyle izleyicileri etkilemeyi başardı. Evlenmeden hamile kalması nedeniyle çocuğunu ağabeyi Kudret‘e vermek zorunda kalan Ülfet, yeniden evladının peşine düşmüştür. Fakat artık evladı ortada yoktur. Buna inanmayan Ülfet, gerçeğin peşine düşmüştür.

Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğu yalanını söyler. Aradan yıllar geçer. Çocukların adları Şahin ve Yusuf’tur. Bu yaşananlardan ne Ülfet ne de Meryem haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Kırlangıç Fırtınası yeni bölümüyle 20‘de FOX‘ta.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Fikret Kuşkan (Kudret Turaboğlu), Emel Çölgeçen
(Ülfet Turaboğlu), Ayşenil Şamlıoğlu
(Fikret Turaboğlu), Ekin Mert Daymaz
(Şahin Turaboğlu).

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız