Ana sayfa Diziler NetFlix Dizilerinin Senaristi Seyirciler Olacak!

NetFlix Dizilerinin Senaristi Seyirciler Olacak!

0
PAYLAŞ

Bilindiği üzere dizi sektörü hem Türkiye’de, hem de dünyada televizyon ekseninden kayarak yavaş yavaş internet eksenine doğru ilerliyor. Bu yoldaki şirketlerden biri de dünyanın birçok ülkesinde hizmet vermekte olan NetFlix.

NetFlix’e yakın bir kaynak tarafından yapılan açıklamaya göre artık seyirciler dizinin gidişatına yön verecek. Şimdilik sadece proje aşamasında olan bu uygulamaya ilerleyen günlerde hayat verilebilir.

Örneğin bir hapishane hikayesini konu alan “Orange Is The New Black” diye bir dizi yapılıyor. Dizideki Chapman karakterinin hapishane içerisindeki çeteye katılıp katılmayacağını kumandada bulunan tuşlardan sadece birine basarak seyirci belirleyebilecek. 

Bunun ‘deneysel‘ bir çalışma olduğunu da özellikle belirten kaynak başarılı olunması durumunda yeni projelerin de gelebileceğinin müjdesini verdi.

Aynı zamanda NetFlix başkanı Reed Hastings’de yapılan bu açıklamaları doğruladı. Yeni proje hakkındaki görüşlerini de “Bir kez etkileşim sağlarsanız, her şeyi deneyebilirsiniz.” diyerek göz önüne serdi.

Bu arada yapılacak olan projelerin altına şu notu da düşmeyi unutmayalım. NetFlix, bu projeleriyle Türkiye’de yarıştığı rakipleri Blu TV ve Puhu TV’yi hayli geride bırakacak gibi görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız