Ana sayfa Ölene Kadar Ölene Kadar: Çember Daralıyor

Ölene Kadar: Çember Daralıyor

0
PAYLAŞ

ATV‘nin her hafta merakla beklenen dizisi Ölene Kadar 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 9. bölüm fragmanında geçen “Hepsinin kuyruğunu birbirine bağlayacağım!” sözü merak uyandırır.

Dağhan, Selvi‘yi çok sevmesine rağmen gerçeğin peşindedir. Selvi‘nin ondan ne sakladığını bulmak zorunda olduğunu ve başka türlü Selvi‘nin ona ihanet ettiği fikrini kafasından atamayacağını çok iyi bilir. Amacına ulaşmak için Mehmet‘in de yardımıyla bir oyun oynar. Oynadığı oyun son derece risklidir. Ayrıca o plan yaparken düşmanları da boş durmaz kendi planlarını yapar. Sonuç herkesi son derece şaşırtır.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Dağhan‘a bir çocuğu olduğunu itiraf eden Ender, ölümden kurtulduğunu sanmaktadır. Dağhan ne pahasına olursa olsun Ender‘i bağışlamamakta ve babasının intikamını almakta kararlıdır. Bir yanda henüz kaybettiği babasının acısı, bir yanda yıllar evvel hayalini kurduğu çocuğu… Dağhan arada kalmıştır… Kim dost, kim düşman artık ayırt edememektedir. Öte yandan Selvi‘nin Yılmaz‘la işbirliği yaptığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Şimdi iki sevgiliyi büyük bir yüzleşme beklemektedir. Kılıçlar çekilir. Artık herkes eteğindeki taşları dökecektir. Dağhan tarafından köşeye sıkıştırılan Selvi, gerçekte kim olduğunu itiraf edecek midir?

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız