Ana sayfa Öne Çıkanlar Payitaht Abdulhamid’de Bu Akşam Heyecan Dorukta

Payitaht Abdulhamid’de Bu Akşam Heyecan Dorukta

0
PAYLAŞ

TRT 1’de yayınlanan herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yeni dizi Payitaht Abdülhamid’in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle 20.00’da ekranlarda olacak.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Global Monarşi, Theodor Herzl’a ‘Saygın Soysal’ gazetesine atması ortalığı karıştıracak bir manşet gönderir. İşte, Payitaht Abdülhamid 2. bölüm fragmanıyla sizlerle.

Global Monarşi hesaplar peşindedir. İngilizler, Sultan Abdülhamid’in (Bülent İnal) hilafet makamının kudretiyle Hindistan’da büyük darbe almışlardır. Düşman bu hamleye karşılık Sultan Abdülhamid’e  karşı bir hamle peşindedir. Global Monarşi, Theodor Herzl’a (Saygın Soysal) gazetesine atması ortalığı karıştıracak bir manşet gönderir. Sultan kendisi için kurulan planın tam ortasında kalacak mıdır? Yoksa bu olaylar onun içlerindeki hain plan yapanları bulması için önüne gelen bir fırsatın habercisi midir? Tüm bu soruların cevabı yeni bölümde sizlerle.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız