Ana sayfa Öne Çıkanlar Payitaht Abdülhamid’de Tansiyon Yükseliyor

Payitaht Abdülhamid’de Tansiyon Yükseliyor

0
PAYLAŞ

TRT 1‘in her hafta merakla izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid 4. bölümünde tarih kokan sahnelere tanıklık edecek. Dizinin 4. bölümünde heyecanlı dakikalar yaşanacak.

Yeni bölümde neler olacak?

Yeni bölümde Sultan Abdülhamid’in zehirlendiği haberiyle ortalık karışıyor. Sultan Abdülhamid‘in etrafındaki insanlar Abdülhamid‘e karşı zehirli bir oyunun peşindedir. Sultan‘ın zehirlenmesi sarayda hüzün ve endişe yaratır.

Sarayda hemen aramalar başlatılır ve yapılan aramada zehir bulunur. Abdülhamid‘in merhameti, eceli kapısına getirmiştir. Sara, Mahmut Paşa’dan onu zorlayacak bir istekte bulunur ve bunu itirazsız kabul etmeye mecburdur. Seniha, Mahmut Paşa’dan şok bir teklif alır. Bu teklif Seniha‘nın kirli geçmişiyle yüzleşmesine sebep olur. Abdülkadir, dayısı Mehmet Paşa’nın üzerine yıktığı suçu temizleyemeyecek kadar başı derttedir. Sultan Abdülhamid’in zehirlenmesi düşman tarafında neye yol açacaktır?Bu durum karşısında kim hangi safta yerini alacaktır?

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, İbrahim Kendirci, Berkan Şal, Can Sipahi, Eren Hacısalihoğlu, Gözde Kaya, Bahadır Yenişehirlioğlu, Ali Nuri Türkoğlu ve Umut Kurt’un yer aldığı ‘Payitaht Abdülhamid’ yeni bölümüyle 20.00‘da TRT 1 ekranlarında.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız