Ana sayfa Diziler Payitaht Abdülhamid’te Oyun Sırası Sultan’ın

Payitaht Abdülhamid’te Oyun Sırası Sultan’ın

0
PAYLAŞ
Perşembe akşamlarının AB türü reytinglerdeki sağlam dizisi Payitaht Abdülhamid rakiplerini tedirgin etmeye devam ediyor. Zira her hafta ya birinci sırada ya da ikinci sırada.

Dizide bu hafta neler yaşanacak?

Düşmanların oyunlarının ardından sıra Sultan Abdülhamid’in oyunlarına gelmiştir. Filistin’de Celal ve Kemalettin Müslüman kılığına bürünüp de dolaşan İngilizlerle mücadele ederken canlarını ortaya koyarlar. Sultan ise, saraydaki yılanın bizzat karşısına çıkar. Sultan’ın oyunundaki perdenin kapanmasının önünde de bir engel vardır: Melike’nin karanlıklar içindeki geçmişi.

Theoder Herzl karanlık hedeflerine ulaşabilmek için şehir de karmaşa ve huzursuzluk oluşturmanın peşindedir.

Ömer annesini kaçıran Hiram’ın, annesine bir şey yapması ihtimalinden korkarken, diğer taraftan da ona hiç beklemediği bir anda çok güçlü bir yumruk indirmek istiyordur içten içe. Bu iki çelişki bulutundan düşecek sonuç damlası Ömer’in hayatının gidiş yönünü tayin edecek.

Haremdeki oyunların ise, ardı arkası kesilmez. Nihayetinde Rahime Perestu Valide Han dönen bütün entrikalara son vermek için saraya teşrif eder. Haremdeki bütün kadınlar bu durumdan tedirgin olur.

Payitaht Abdülhamid 7. bölüm fragmanı

Başrolünde Bülent İnal‘ın yer aldığı dizi bu akşam saat 20.00‘da, TRT 1 ekranlarında olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız