Ana sayfa Öne Çıkanlar Poyraz Karayel Film Oluyor

Poyraz Karayel Film Oluyor

0
PAYLAŞ

Bir zamanlar Kanal D’nin reyting arenasındaki en güçlü savaşçılarından biri olan Poyraz Karayel yakında sinema filmi olarak sinema salonlarında gösterime girecek.

İlk iki sezon reytinglerine ambargo koyup en üst sıralarda yer alan dizi, üçüncü sezonundaki izlenme oranlarının düşmesiyle beraber 1 Mart‘ta final vererek yayından kaldırılmıştı. Bu durum birçok televizyon seyircisinin pek fazla umurunda olmasa bile; dizinin asıl seyirci kitlesini, sevenlerini hayli üzmüştü.

Dizi; gerek senaristi Ethem Özışık‘ın karakterlere yazdığı muhteşem diyaloglarla gerekse araya giren Tutunamayanlar teneffüsleriyle seyirciyi kendine bağlamıştı. Belki de Poyraz Karayel’in televizyon dünyasında ‘Efsane‘ olarak anılmasının sebeplerinden biri de budur.

Dizinin başrollerindeki isimler İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar‘dı. Ulaştığımız bilgilere göre çekilecek olan sinema filminin oyuncu kadrosunda çok fazla değişiklik olmayacak.

Ayrıca hüzünlü bir şekilde biten sonuyla izleyenleri hayli duygulandıran dizinin, film versiyonunun mutlu sonla bitmesi bekleniyor.

Muhtemelen filmin vizyon tarihi, yaz aylarında yapılacak olan çekimlerinin ardından 2017 yılının son günlerinde rastlayacak.

Poyraz bir zamanlar Tutunamayanlar Kıraathanesi açmayı dahi düşünmüştü:

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız