Ana sayfa Bu Şehir Arkandan Gelecek Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali Köşeye Sıkışıyor

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Ali Köşeye Sıkışıyor

0
PAYLAŞ

ATV‘nin sevilen dizisi ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek‘ 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Derin‘in babası Tekin‘in yaralanması büyük bir kaos yaratır. Suç aletiyle yakalanan Ali‘nin başı fena halde derde girer.

10. bölümde neler olmuştu?

Ali, Derin’le yüzleşmek için Derin‘in kaldığı otele gider. Ali otelde bebeğin Yiğit‘ten olduğunu duyar Derin ise bunu inkar etmez. Ortalık karışır ve Ali’yi otelden atarlar. Ali Derin‘e inanmaz otele tekrar gizlice girmeye çalışır. Ancak bu sefer duyacakları Ali için hiç iyi olmayacaktır.

Aldatılmanın acısıyla dağılan Ali soluğu Aslı’nın kapısında alır. Niyeti kendisine neden yalan söylediğini öğrenmektir. Aslı uyuyakalan Ali’yi o gece kendisiyle birlikte olduğuna inandırır. Ali yaşananları hazmetmekte zorluk çeker ancak kendini Aslı‘ya karşı sorumlu hisseder.

Yiğit ise olayların kendi istediği yönde gelişmesinden memnundur. Derin‘in hamileliği Yiğit‘in işine yarar. Süreyya, Yiğit’in bebeği sahiplenmesini hazmedemez, Tekin’in evine gidip hesap sorar. Kızının Ali’den hamile olduğunu öğrenen Tekin deliye döner.

Diğer yandan Seyit, Tekin’den intikam alma derdindedir. Rauf ise Bora ile birlikte açacağı köftecinin hazırlıklarına girişir. Açılış gecesi Ali’nin mutsuzluğuna tanık olan Nesrin, Ali’ye gerçeği söylemek üzere harekete geçer.

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölümüyle 20‘de ATV ekranında.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız