Ana sayfa Cesur Yürek Sevilen Dizi ‘Cesur Yürek’ Final Yapıyor

Sevilen Dizi ‘Cesur Yürek’ Final Yapıyor

0
PAYLAŞ

Show TV‘nin sevilen dizisi ‘Cesur Yürek‘ 21. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. Cesur Yürek 21. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla izleyicilere üzücü haber verdi. Dizinin final bölümü bu akşam ekranlarda olacak.

Final Bölümünde Neler Olacak?

Ömer Hamza’nın ölümü üzerine harekete geçer. Ferhat için yolun sonu görünür. Ömer hem Ferhat’tan hem de arkasındaki Kirve’den hesap sormak için ortalığı kasıp kavurur. Ömer düşmanlarına karşı kendisine yeni bir yol çizmeye karar verir. Bu yolda ona en büyük desteği Berrin verecektir. Heyecan ve gerilimin arttığı Cesur Yürek bu akşam final bölümüyle ekranlara veda edecek.

Dizinin Son Bölümünde Neler Yaşanmıştı?

Cesur Yürek’in 20. bölümünde Ömer Kirve‘nin arkasındaki güçlere ulaşabilmek için planını yapar. Tatar Ahmet ve İskender tekrar bir araya gelmeleriyle dengeler yeniden değişir.  Kirve, Tatar Ahmet ve Gevaşlı‘yı barıştırmak için Karabigalı‘ya başvururken Ferhat‘ı oyun dışı eder. Ferhat, Ömer‘e karşı tehlikeli bir plan yapar. Hamza‘yı ele geçiren Ferhat bu sefer oyunu uzatmaz. Ömer‘in soluğunu ensesinde hisseden Ferhat‘ın son oyunu büyük bir yıkım olur.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız