Ana sayfa Diziler Şevkat Yerimdar Dizi Oluyor: Pascal Bizi Diskoya Götür!

Şevkat Yerimdar Dizi Oluyor: Pascal Bizi Diskoya Götür!

0
PAYLAŞ

2013 yılında sinema filmi olarak Bülent İşbilen tarafından çekilen Şevkat Yerimdar, yolculuğuna beyaz ekranda devam edecek.

Gişelerde kendi imkanları dahilinde iyi bir seyirci yakalayıp güzel kazanç sağlayan Şevkat Yerimdar‘ın devam filmi olarak ‘Şevkat Yerimdar 2‘ çekilmişti.

Kendisine bir seyirci kitlesi oluşturan Şevkat Yerimdar’ın televizyonda nasıl bir sonuç alacağı merak konusu… Bilindiği üzere sinema ve televizyon dünyasının başarı ölçütleri birbirinden farklı. Sinemada yaptığınız güzel bir filmle izleyicilerin gönlünü fethedebiliyorken, çektiğiniz dizinin her bir bölümü için ayrı olarak özel efor sarf etmeniz gerekiyor. Eğer ki mevcut seyirci kitlesini elinizde tutmak istiyorsanız.

‘Şevkat Yerimdar 2’nin düğün sahnesinden bir kare…’

O elini indir!

Şevkat Yerimdar

Filmle dizi arasında hayli oyuncu farkı var. Başrolleri yine Özgürcan Çevik ve Başak Parlak olmakla birlikte filmde rol alan oyunculardan çoğu kadroya dahil değil. Bunun yanında kadroya yeni dahil olan ünlüler de var. Mesela kadroda Beşiktaş’ın eski futbolcularından Pascal Nouma yer alıyor. O da son projesi Survivor’dan sonra TV macerasına bu diziyle devam edecek.

Dipçe: Bundan 3 sene önce Fox, yine Özgürcan Çevik ve Tuba Ünsal’ın başrollerinde yer aldığı Ruhumun Aynası dizisini yayınlamıştı. Fakat dizi düşük reyting sonuçalarından dolayı bir ay sonunda yayından kaldırıldı.

Şevkat Yerimdar’ın yayın tarihiyle alakalı henüz herhangi bir açıklama yapılmadı. Bilinen bir şey varsa, o da Yakında Fox TV’de!

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazınız